23 Konkurs kolęd i pastorałek rozstrzygnięty
2018-01-20 |
czytano: 1717W koncercie finałowym udział wezmą:
LAUREACI
KONKURSU KOLĘD 20-21.01.2018
NIEDZIELNY
FINAŁ godz. 14.00
Maluszki:
1. Amelka Jaróg, l. 3 – Przybieżeli
do Betlejem
2. Matylda Derendal, l. 4 – Świeć gwiazdeczko
3. Ola Mrożek, l. 4 – Przybieżeli
do Betlejem
4. Kornelia Czaja, l. 5 – Przybieżeli
do Betlejem
5. Kamil Bobek,
l. 6 – Zbudźcie się pastuszkowie
6. Oddziały Przedszkolne, SP Ludźmierz – Bosy
pastuszek, Świeć gwiazdeczko
7. Klasa „0” SP Krauszów – Christmas
Time
8. Klasa I SP Krauszów – Roztańczyły
się gwiazdy
9.Klasa I a SP Ludźmierz –Jedzie
wóz
10. Klasa I b dziewczynki SP Ludźmierz – Świeć
gwiazdeczko
11. Klasa I b chłopcy SP
Ludźmierz – Bosy pastuszek
Szkoła Podstawowa |
Soliści: |
Wojciech Deja, kl. II SP Krauszów – Osiołek |
Maria Figas, kl. II – Oj,
maluśki |
Maja Dębska, kl. II – Dziś
w stajence |
Gabriela Truty, kl. II – Nie było miejsca dla Ciebie |
Anna Krużel, kl. II – Wsyndy
śniega nasuło |
|
Duety i zespoły: |
Anna
Krużel, Gabriela Truty kl. II SP Ludźmierz – śpiew,
Maja Dębska, Maja Pilna, Marta Mrożek, Nikola Mrożek,
Wiktoria Jąkała, Hubert Żółtek – instrumenty
–
Święty niepojęty |
Milena Derendal (6 lat) Karol Derendal kl. I SP Krauszów – Złota
Jerozolima |
Julia Maria Czaja, Wiktoria Hołub, kl. III a SP Ludźmierz – Skrzypi wóz |
Zespół chłopców (8) kl. III b SP Ludźmierz – Hej, kany św. Józef |
Zespół Sąsiadki (3) Klaudia i Dominika Bury oraz Zosia
Cygan – Pastorałka od serca do ucha |
Muzykanci ze SP w Krauszowie – Hej, muzykanci, smyczki na struny |
Grupa Kolędnicza Kuzyni - Maria Długopolska 12 l.,
Katarzyna Iwulska 9 l., Jan Iwulski 7 l. , Michał Szczęch 7 l., Jan Kwak 8 l. Przygrywać będą też Kuzyni: Gabryś Kwak, Karol Kwak, Antoni
Długopolski, Paulina Figas, Piotr Kwak – Ej,
norodziył się |
Julia Krużel, Katarzyna Iwulska, Patrycja Lubińska, kl. IV
SP Ludźmierz – Bosy pastuszek |
|
Klasy IV – VII. |
Soliści: |
Karolina Matuszek, kl. VI SP Krauszów – Śpij,
Synku mój |
Alicja Cetera, kl. VII SP Krauszów – Kolęda
dla tęczowego Boga |
Maria Długopolska, kl. VII SP Krauszów – Pan narodzony |
Piotr Krupa, l. 13 – Bo
juz pora na wilijom, bo juz cas |
Amelia Patla, kl.
IV – Kolęda dla nieobecnych |
|
Duety i zespoły: |
Nikola Lubińska, Aneta Czaja, kl. V a SP Ludźmierz – Złota Jerozolima |
Sara Szaruga, Jan Rajski, Elżbieta Mrożek kl. VII SP
Ludźmierz – Lulajże, Jezuniu |
|