Ładowanie...

Czuwanie w październiku 2021 i początek Jerycha różańcowego

2021-09-24 | czytano: 346
Czuwanie w październiku 2021 i początek Jerycha różańcowego
Wynagradzamy Niepokalanemu Sercu Maryi

LUDŹMIERZ, 2 PAŹDZIERNIKA 2021 r.

 

18.00 - procesyjne przeniesienie figury Matki Bożej Fatimskiej - par. Ludźmierz.

MSZA ŚWIĘTA z homilią - Ksiądz z parafii Poronin

Po Mszy świętej:

- adoracja Najświętszego Sakramentu z Litanią Loretańską

- modlitwa wynagrodzenia za grzechy przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi,

- Akt oddania Narodu Polskiego Niepokalanemu Sercu Maryi

- rozważanie jednej tajemnicy różańcowej i Akt oddania Unii Różańcowej

Matce Bożej Ludźmierskiej przedstawiciele Unii Różańcowej. 

Różaniec Fatimski - prowadzi Dekanat Biały Dunajec

 

19.30 - I cz. Radosna (30 min) - prowadzi parafia Bańska Niżna

20.00 - II cz. Światła (30 min) - prowadzi parafia Biały Dunajec

20.30 - III cz. Bolesna (30 min) - prowadziparafia Stasikówka

21.00 - Apel Jasnogórski

Po apelu - IV cz. Chwalebna w procesji Maryjnej ze świecami - prowadzi

parafia Szaflary (Powrót do Bazyliki)

21.40 - Msza święta z homilią - Ksiądz z parafii Maruszyna

Po Mszy św. przeniesienie procesyjne Najświętszego Sakramentu do kaplicy św. Jana Pawła II pod ołtarzem papieskim, gdzieodbywa się „Jerycho X 2021”.

 

Zaprasza

ks. Jerzy Filek

 

Wykaz parafii uczestniczących w Jerycho Różańcowym 2 - 9 października 2021

Dzień tygodnia

Od godz… do godz.

Parafia (miejsc.)

   2 X 2021 (sobota)

22.30 – 24.00

Rada Unii Różańca Św.

3 X 2021 (niedziela)

0.00 – 4.00

Bańska Niżna

 

4.00 – 8.00

Ludźmierz

 

8.00 – 12.00

Miętustwo

 

12.00 – 16.00

Chochołów

 

16.00 – 20.00

Dębno

 

20.00 – 24.00

Rogoźnik

4 X 2021 (poniedz.)

0.00 – 2.00

2.00 – 4.00

Nowy Targ, p. N.S.P.J.

Ząb

 

4.00 – 8.00

Groń

 

8.00 – 12.00

Łapsze Niżne

 

12.00 – 16.00

N. Targ, p. Św. Katarzyny

 

16.00 -20.00

Harkabuz

 

20.00 – 24.00

Podwilk

5 X 2021 (wtorek)

0.00 – 4.00

Maruszyna Górna

 

4.00 – 8.00

Długopole

 

8.00 – 12.00

Ciche

 

12.00 – 16.00

Nowy Targ, p. Kowaniec

 

16.00 – 20.00

Sieniawa

 

20.00 – 24.00

Dzianisz

6 X 2021 (środa)

0.00 – 4.00

Białka Tatrzańska

 

4.00 – 8.00

Ostrowsko

 

8.00 – 12.00

Piekielnik

 

12.00 – 16.00

Mizerna

 

16.00 –20.00

Chabówka

 

20.00 - 24.00

Klikuszowa

7 X 2021 (czwartek)

0.00 – 4.00

Murzasichle

 

4.00 – 8.00

Niedzica

 

8.00 – 12.00

Rokiciny

 

12.00 – 16.00

Łapsze Wyżne

 

16.00 – 20.00

Bukowina Tatrzańska

 

20.00 – 24.00

Gronków

8 X 2021 (piątek)

0.00 – 4.00

Spytkowice

 

4.00 – 8.00

Krauszów

 

8.00 – 12.00

Czarny Dunajec

 

12.00 – 16.00

Łopuszna

 

16.00 – 20.00

Brzegi

 

20.00 – 24.00

Harklowa

9 X 2021 (sobota)

0.00 – 4.00

Waksmund

 

4.00 – 8.00

Orawka

 

8.00 – 12.00

Podszkle

 

12.00 – 14.00

Nowy Targ, św. Br. Alberta

 

14.00 – 16.00

Nowy Targ św. Jadwigi Królowej

 

16.00 – 20.00

N. Targ, św. Jana Pawła II

 


 


Aktualności
Modlitwa z okazji 43 rocznicy wyboru Jana Pawła II
Koncert orkiestr dętych i modlitwa różańcowa
Dach na "Domu pod Tęczą"
Częściowo pokryty dachem
Pasowanie na uczniów klasy pierwszej
Nauczyciele zdobyli nagrody w kategoriach:
Złoty Ciuszek – najlepiej ubrany nauczyciel
Dowcipniś Roku
Skarbnica Wiedzy
Raper, Raperka – mistrz prędkości dyktowania
Złoty Loczek
Złoty Biceps
Al. Capone – szkolny mafioso
Mały Podróżnik
Szkolna Matka, Szkolny Ojciec
Luzak Roku
Chodziarz Roku
Mistrz Ciętej Riposty
^