Ładowanie...

Katechezy przedmałżeńskie w czasie epidemii

2020-05-13 | czytano: 399
Katechezy przedmałżeńskie w czasie epidemii
Informacja podana przez Wydział Katechetyczny Archidiecezji Krakowskiej

Narzeczeni, którzy mają zaplanowany ślub w ciągu najbliższych sześciu miesięcy, katechezy przedmałżeńskie oraz poradnię odbywają online (nauki przygotowane przez Wydział Katechetyczny Archidiecezji Krakowskiej). Po ich ukończeniu otrzymują zaświadczenie, które następnie przynoszą na rozmowę przedślubną (spisywanie protokołu) do parafii ślubu. Wszystkie informacje o terminach i zapisach znajdują się tutaj: Oficjalne kursy przedślubne online w archidiecezji krakowskiej >>

W wyjątkowych sytuacjach, kiedy termin ślubu narzeczonych lub inne istotne przeszkody uniemożliwiają uczestnictwo w katechezach online, narzeczeni proszą duszpasterza przeprowadzającego rozmowy kanoniczno-duszpasterskie o indywidualne wprowadzenie w treści głoszone podczas katechez. Zaświadczenie o odbyciu takiej rozmowy zostaje dołączone do protokołu przedślubnego.

Osoby, które uiściły już opłatę za katechezy w Ludźmierzu mogą zgłosić się do kancelarii parafialnej po zwrot przekazanych środków, ale mogą również w swojej szczodrobliwości pozostawić tę kwotę jako dar na rozwój sanktuarium, za co będziemy bardzo wdzięczni.


Aktualności
Transmisja na żywo z facebooka Telewizji Podhale
XXIII Pielgrzymka Sursum Corda rozpoczęta!
Identyfikator pielgrzyma do pobrania
Album o Sanktuarium
Album o Sanktuarium
BIBLIA
BIBLIA
ALBUM KORONACJA
ALBUM KORONACJA
^