Ładowanie...

Katechezy przedmałżeńskie w czasie epidemii

2020-05-13 | czytano: 545
Katechezy przedmałżeńskie w czasie epidemii
Informacja podana przez Wydział Katechetyczny Archidiecezji Krakowskiej

Narzeczeni, którzy mają zaplanowany ślub w ciągu najbliższych sześciu miesięcy, katechezy przedmałżeńskie oraz poradnię odbywają online (nauki przygotowane przez Wydział Katechetyczny Archidiecezji Krakowskiej). Po ich ukończeniu otrzymują zaświadczenie, które następnie przynoszą na rozmowę przedślubną (spisywanie protokołu) do parafii ślubu. Wszystkie informacje o terminach i zapisach znajdują się tutaj: Oficjalne kursy przedślubne online w archidiecezji krakowskiej >>

W wyjątkowych sytuacjach, kiedy termin ślubu narzeczonych lub inne istotne przeszkody uniemożliwiają uczestnictwo w katechezach online, narzeczeni proszą duszpasterza przeprowadzającego rozmowy kanoniczno-duszpasterskie o indywidualne wprowadzenie w treści głoszone podczas katechez. Zaświadczenie o odbyciu takiej rozmowy zostaje dołączone do protokołu przedślubnego.

Osoby, które uiściły już opłatę za katechezy w Ludźmierzu mogą zgłosić się do kancelarii parafialnej po zwrot przekazanych środków, ale mogą również w swojej szczodrobliwości pozostawić tę kwotę jako dar na rozwój sanktuarium, za co będziemy bardzo wdzięczni.


Aktualności
Ogłoszenia na 20 września 2020
Dla mnie bowiem żyć – to Chrystus, a umrzeć – to zysk.
Flp 1,21
To taka prawdziwa Gaździna Podhalańska
Do tej Matki warto zawsze przychodzić.
Szary czas wzrastania
Czynił postępy w mądrości, w latach i w łasce u Boga i u ludzi - Łk 2, 52
Album o Sanktuarium
Album o Sanktuarium
BIBLIA
BIBLIA
ALBUM KORONACJA
ALBUM KORONACJA
^