Ładowanie...

Czuwanie 6 maja 2023 i Jerycho Różańcowe

2023-05-04 | czytano: 895
Czuwanie 6 maja 2023 i Jerycho Różańcowe
Zdrowaś Maryjo....

17.55- procesyjne wprowadzenie figury Matki Bożej Fatimskiej - par. Ludźmierz.

18.00 - MSZA ŚWIĘTA z homilią, Ksiądz z parafii Czarny Dunajec

Po Mszy świętej:

·Adoracja Najświętszego Sakramentu z Litanią Loretańską,

·Modlitwa wynagrodzenia za grzechy przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi

·Akt poświęcenia Narodu Polskiego Niepokalanemu Sercu Maryi.

RÓŻANIEC FATIMSKI  prowadzi Dekanat Czarny Dunajec

 

Rozważanie tajemnicy różańcowej i Akt oddania Unii Różańca świętego

Matce Bożej Ludźmierskiejprzedstawiciele Unii Różańcowej.

 

19.30 – I cz. Radosna (30 min) – prowadzi parafia Bachledówka

20.00 II cz. Tajemnice Światła (30 min) – prowadzi parafia Chochołów

20.30 III cz. Bolesna (30 min) – prowadzi parafia Odrowąż

21.00 Apel Jasnogórski

Po apelu - w procesji Maryjnej ze świecami IV cz. Chwalebna – prowadzi parafia Pieniążkowice

(powrót do Bazyliki )

Msza święta (ok. 21.40) z homilią, Ksiądz z parafii Nowe Bystre

Po Mszy św. przeniesienie procesyjne Najświętszego Sakramentu do kaplicy św. Jana Pawła II pod ołtarzem papieskim, gdzie odbywa się „Jerycho Różańcowe”.

 Zaprasza kustosz - ks. Jerzy Filek

 

Wykaz parafii uczestniczących w Jerycho 6 - 13maja 2023

dzień tygodnia

Od godz… do godz.

Parafia (miejsc.)

6 maj (sobota)

22.30 – 24.00

Rada Unii Różańca Św.

7 maj ( niedziela)

0.00 – 4.00

Bańska Niżna

 

4.00 – 8.00

Ludźmierz

 

8.00 – 12.00

Miętustwo

 

12.00 – 16.00

Chochołów

 

16.00 – 20.00

Dębno

 

20.00 – 24.00

Rogoźnik

8 maj (poniedz.)

0.00 – 2.00

2.00 – 4.00

Nowy Targ, p. N.S.P.J.

Ząb

 

4.00 – 8.00

Groń

 

8.00 – 12.00

Łapsze Niżne

 

12.00 – 16.00

N. Targ, p. Św. Katarzyny

 

16.00 -20.00

Harkabuz

 

20.00 – 24.00

Podwilk

9 maj (wtorek)

0.00 – 4.00

Maruszyna Górna

 

4.00 – 8.00

Długopole

 

8.00 – 12.00

Ciche

 

12.00 – 16.00

Nowy Targ, p. Kowaniec

 

16.00 – 20.00

Sieniawa

 

20.00 – 24.00

Dzianisz

10 maj (środa)

0.00 – 4.00

Białka Tatrzańska

 

4.00 – 8.00

Ostrowsko

 

8.00 – 12.00

Piekielnik

 

12.00 – 16.00

Pyzówka

 

16.00 –20.00

Chabówka

 

20.00 - 24.00

Klikuszowa

11 maj (czwartek)

0.00 – 4.00

Murzasichle

 

4.00 – 8.00

Niedzica

 

8.00 – 12.00

Rokiciny

 

12.00 – 16.00

Łapsze Wyżne

 

16.00 – 20.00

Bukowina Tatrzańska

 

20.00 – 24.00

Gronków

12 maj (piątek)

0.00 – 4.00

Spytkowice

 

4.00 – 8.00

Krauszów

 

8.00 – 12.00

Czarny Dunajec

 

12.00 – 16.00

Łopuszna

 

16.00 – 20.00

Brzegi

 

20.00 – 24.00

Harklowa

13 maj (sobota)

0.00 – 4.00

Waksmund

 

4.00 – 8.00

Orawka

 

8.00 – 12.00

Podszkle

 

12.00 – 14.00

Nowy Targ, św. Br. Alberta

 

14.00 – 16.00

Nowy Targ św. Jadwigi

Królowej

 

16.00 – 20.00

N. Targ, św. Jana Pawła II

 


 


Aktualności
To już 10 lat
Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie....
29 Konkurs Poezji Religijnej im. ks. prof. Józefa Tischnera
Rozstrzygnięcie Konkursu 14/15 sierpnia 2024
^