Czuwanie w październiku 2022 i Jerycho Różańcowe
2022-09-26 |
czytano: 901Zapisz się do Szkoły Maryi
Czuwanie wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP - Z różańcem w ręku „aby od
Maryi uczyć się miłości do Chrystusa i wybierać w ten sposób szkołę najlepszą”
Św.Jan Paweł II, Ludźmierz 7 VI 1997 r.
17.45 - procesyjne przeniesienie figury Matki Bożej
Fatimskiej - par. Ludźmierz.
18.00 - Msza święta z homilią - Ksiądz z parafii Poronin
Po Mszy świętej:
- adoracja Najświętszego Sakramentu z
Litanią Loretańską,
- Modlitwa wynagrodzenia za grzechy przeciw
Niepokalanemu Sercu Maryi,
- Akt oddania Narodu Polskiego Niepokalanemu
Sercu Maryi.
Różaniec fatimski - prowadzi Dekanat Biały Dunajec
Rozważanie jednej tajemnicy
różańcowej i Akt oddania Unii Różańca św.
Matce Bożej Ludźmierskiej – przedstawiciele Unii Różańca Św.
19.30 - I cz. Radosna (30
min) – prowadzi parafia Murzasichle
20.00 - II cz. Tajemnice
Światła (30 min) – prowadzi parafia Bańska
Wyżna
20.30 - III cz. Bolesna (30
min) – prowadzi parafia Ząb
21.00 - Apel Jasnogórski
Po apelu - w procesji
Maryjnej ze świecami IV cz. Chwalebna – prowadzi parafia Małe Ciche
(Powrót do Bazyliki )
21.40 - Msza święta z homilią – Ksiądz z parafii Zaskale
Po
Mszy św. przeniesienie procesyjne Najświętszego Sakramentu do Kaplicy św. Jana
Pawła II pod ołtarzem papieskim, gdzie odbywa się
„Jerycho Różańcowe X’ 2022”.
Zaprasza kustosz ks. Jerzy Filek
JERYCHO RÓŻAŃCOWE - PAŹDZIERNIK 2022
Wykaz
parafii uczestniczących w Jerycho X’22 od 1-8 X 2022
Dzień tygodnia |
Od godz… do godz. |
Parafia (miejsc.) |
1 X
2022 (sobota) |
22.30 – 24.00 |
Rada Unii
Różańca Św. |
2 X 2022
( niedziela) |
0.00 – 4.00 |
Bańska Niżna |
|
4.00 – 8.00 |
Ludźmierz |
|
8.00 – 12.00 |
Miętustwo |
|
12.00 – 16.00 |
Chochołów |
|
16.00 – 20.00 |
Dębno |
|
20.00 – 24.00 |
Rogoźnik |
3 X 2022(poniedz.) |
0.00 – 2.00
2.00 – 4.00 |
Nowy Targ
p. N.S.P.J.
Ząb |
|
4.00 – 8.00 |
Groń |
|
8.00 – 12.00 |
Łapsze Niżne |
|
12.00 – 16.00 |
Nowy Targ
p. Św. Katarzyny |
|
16.00 -20.00 |
Harkabuz |
|
20.00 – 24.00 |
Podwilk |
4 X 2022 (wtorek) |
0.00 – 4.00 |
Maruszyna Górna |
|
4.00 – 8.00 |
Długopole |
|
8.00 – 12.00 |
Ciche |
|
12.00 – 16.00 |
Nowy Targ
p. Kowaniec |
|
16.00 – 20.00 |
Sieniawa |
|
20.00 – 24.00 |
Dzianisz |
5 X 2022 (środa) |
0.00 – 4.00 |
Białka Tatrzańska |
|
4.00 – 8.00 |
Ostrowsko |
|
8.00 – 12.00 |
Piekielnik |
|
12.00 – 16.00 |
Pyzówka |
|
16.00 –20.00 |
Chabówka |
|
20.00 - 24.00 |
Klikuszowa |
6 X 2022
(czwartek) |
0.00 – 4.00 |
Murzasichle |
|
4.00 – 8.00 |
Niedzica |
|
8.00 – 12.00 |
Rokiciny |
|
12.00 – 16.00 |
Łapsze Wyżne |
|
16.00 – 20.00 |
Bukowina Tatrzańska |
|
20.00 – 24.00 |
Gronków |
7 X 2022 (piątek) |
0.00 – 4.00 |
Spytkowice |
|
4.00 – 8.00 |
Krauszów |
|
8.00 – 12.00 |
Czarny Dunajec |
|
12.00 – 16.00 |
Łopuszna |
|
16.00 – 20.00 |
Brzegi |
|
20.00 – 24.00 |
Harklowa |
8 X 2022 (sobota) |
0.00 – 4.00 |
Waksmund |
|
4.00 – 8.00 |
Orawka |
|
8.00 – 12.00 |
Podszkle |
|
12.00 – 14.00 |
Nowy Targ
św. Br. Alberta |
|
14.00 – 16.00 |
Nowy Targ
św.
Jadwigi Królowej |
|
16.00 – 20.00 |
Nowy Targ
św. Jana Pawła II |