Ładowanie...

Ogłoszenia na 17 czerwca 2018

2018-06-16 | czytano: 668
Ogłoszenia na 17 czerwca 2018
Czy Królestwo Boże ma szansę wzrastania w moim życiu?

 XI niedziela zwykła

1. Dzisiaj nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o 17.30, a w tygodniu po Mszy św. o 18.00. Msza św. na cmentarzu o godz. 16.00 ze zbiórką ofiar na utrzymanie porządku na cmentarzu.

 

2. Wczoraj odbyło się w Nowym Targu spotkanie ewangelizacyjne z cyklu „Jezus na lodowisku” z kopią figury MBL. Bóg zapłać za zorganizowanie konnego przejazdu, za asystowanie przy figurze, kapeli za śpiew i granie, a policji za zabezpieczenie.

 

3. W tygodniu:

*środa – Nieustająca Nowenna do MBL (TV Podhale);

*czwartek – spotkanie rodziców oraz dzieci wyjeżdżających na rekolekcje wakacyjne, z naszej parafii wyjeżdżają 34 osoby;

*piątek – w 22. dzień miesiąca, Nowenna do św. Jana Pawła II w ramach nabożeństwa czerwcowego; podziękowania i prośby do świętego Papieża można składać do skarbony na filarze kościoła.

 

4. W piątek zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy uczniów szkół podstawowych i klas gimnazjalnych razem rodzicami, nauczycielami i wychowawcami na Mszę św. dziękczynną o godz. 8.00.

Aby godnie Bogu dziękować należy być w stanie łaski uświęcającej – okazja do spowiedzi na zakończenie roku jest codziennie od 10.00 do 12.00 i od 15.00 do 18.00.

 

5. Dzisiaj po Mszy św. członkowie Rady Parafialnej zbierają ofiary na pokrycie kosztów sprzątania bazyliki od rodzin z Ludźmierza mieszkających na północ od Dunajca. Bóg zapłać!

 

6. Pogorzelcy z Leśnicy dziękują za wsparcie: 4.296 zł i 36 €.

Bóg zapłać za ofiary składane na budowę nowych organów.

 

 

Wszystkim parafianom i pielgrzymom życzymy dobrej, błogosławionej niedzieli oraz nieustannego wstawiennictwa Uśmiechniętej Pani Ludźmierskiej.

 


Aktualności
40 godzin przed nami
Tradycyjnie - 3 tygodnie przed Wielkim Postem - Nabożeństwo 40-godzinne
Tu przyjmuje najlepszy Lekarz
XXVII Światowy Dzień Chorego
I pogram w nogę, i przy ołtarzu pomogę!
Nasi lektorzy zwyciężyli w rozgrywkach rejonowych o puchar KNC
^