Parafialny Konkurs Kolęd 2011-01-15 |
czytano: 876 XVI Parafialny Konkurs Kolęd i Pastorałek w Domu Podhalan.
Sobota 15.01 o godz. 9.00 - eliminacje
Niedziela 16.01. o godz. 14.00 - Finał - występy laureatów
Galeria Konkursu Kolęd >>
Wyniki konkursu
Dzieci najmłodsze - wszystkie nagrodzone:
Ela... XVI Parafialny Konkurs Kolęd i Pastorałek w Domu Podhalan.
Sobota 15.01 o godz. 9.00 - eliminacje
Niedziela 16.01. o godz. 14.00 - Finał - występy laureatów
Wyniki konkursu
Dzieci najmłodsze - wszystkie nagrodzone:
Ela Mrożek, lat 6 kl. 0 SP Ludźmierz – Gdy się Chrystus Rodzi
Jan Rajski, lat 6 kl. 0 SP Ludźmierz – Dzisiaj w Betlejem
Oddział Przedszkolny (16 dzieci) SP Krauszów – Bosy pastuszek
Julia Ścisłowicz, lat 4 – Wsyndy śniega
Jan Ścisłowicz, lat 3 – Wsyndy śniega
kl. 0 SP Ludźmierz (8 os.) – Już blisko kolęda, Dzisiaj w Betlejem
Ela Mrożek, Ula Jachymiak, kl. 0 SP Ludźmierz – Jezus Malusieńki
Kamil Obrochta, Kacper Kopiński kl. 0 SP Ludźmierz – Dzisiaj w Betlejem
Paulina Sojka, kl. 0 SP Ludźmierz – Pójdźmy wszyscy do stajenki
Grupa 5-latków SP Ludźmierz, opiek. p. Katarzyna Łapczyńska + akompaniament – Wołek i Osiołek, Nie miały Aniołki
Julia Kopińska, lat 5 – Pójdźmy wszyscy do stajenki
Małgorzata Blak, lat 5 – Świeć Gwiazdeczko mała świeć
Wiktoria Mucha, lat 5 – Dzisiaj w Betlejem
Paweł Hrapkowicz, Dawid Kalata, Natalia Komperda, Monika Kotas, lat 5 – Dzisiaj w Betlejem
SZKOŁA PODSTAWOWA
Zespoły
Klasy I – III
I miejsce: Duet kl. III - Łukasz Pędzimąż i Mateusz Truty – Być tam, gdzie ty
I miejsce: Duet kl. II SP Ludźmierz - Ania Cetera i Joanna Balicka – Gdy śliczna Panna
II miejsce: Zespół kl. I SP Ludźmierz - Jan Czaja, Daniel Czaja, Dominik Kotas i Przemek Czaja – Przybieżeli do Betlejem
III miejsce: Zespół kl. I SP Krauszów – Kolędujemy
Klasy IV – VI
I miejsce: Zespół kl. IV SP Krauszów – Luli luli
II miejsce: Zespół kl. V SP Krauszów – Gloria zaśpiewajmy
III miejsce: Paulina i Anna Dynda – Dzisiaj w Betlejem
Nagroda Specjalna: Magda Truty kl. I Bosy Pastuszek
Soliści
Klasy I – III
I miejsce: Dominik Rusnarczyk – Jeden dzień w roku
II miejsce: Ewa Truty – Świeć gwiazdeczko
II miejsce: Barbara Błaszczyk – Mroźna cisza
III miejsce: Maria Mrożek – Święta
Wyróżnienie: Samanta Kwak
Klasy IV – VI
I miejsce: Anielka Szczęch – Lulaj Go
II miejsce: Monika Sąder – Lecą, lecą
III miejsce: Klaudia Lipkowska – Żeby tak w noc wigilijną
Wyróżnienia: Kamil Sojka i Kacper Jania
Nagroda Specjalna: Ania Szczęch kl. VI – O gwiazdo prowadź nas
GIMNAZJUM
Zespoły
I miejsce: Joanna Ciszek, Joanna Cetera i Justyna Dąbek – Daj mi znak
II miejsce: Bożena Bobek i Ewelina Siuta – Jeden dzień w roku
II miejsce: Karolina Borkowska, Marta Skrzypek i Katarzyna Jachymiak – Dobrze, żeś się Jezu
III miejsce: Dominika Komperda i Wiola Hajnos – Magia świąt
Soliści
I miejsce: Monika Twaróg – Pada śnieg
II miejsce: Joanna Ciszek – Dziś w stajence
III miejsce: Bożena Bobek – Jedna z pierwszych gwiazd
Jeden z sobotnich występów:
Jeszcze jeden występ:
"Lo-li, lo-li-la, gdzie Ty mieszkasz, gdzie?"
A teraz...
Kolejny występ
Ubiegłoroczny konkurs kolęd 2010 >>