Ładowanie...

Człowiek jest całym światem Boga

2023-06-06 | czytano: 321
Człowiek jest całym światem Boga
Już po raz 21 przyszła do MBL społeczność Szkoły w Czerwiennem-Bachledówce

Razem z Paniami Dyrektorkami, nauczycielami, ale nade wszystko we wspólnotach rodzinnych dzieci i młodzież ze Szkoły Integracyjnej w Czerwiennem przybyła do Królowej Podhala. Przyszło ich prawie 300 osób pod duchowym przewodnictwem ojców Paulinów Łukasz i Pawła. 
Przywitani przez księdza kustosza w godzinie miłosierdzia odprawili Eucharystię. W kazaniu o. Łukasz przypomniał wszystkim jak bardzo jesteśmy miłowani przez Boga i że od chwili chrztu świętego jesteśmy Jego dziećmi. Troszczmy się o to, aby nie oślepnąć jak bohater dzisiejszego czytania z Księgi Tobiasza. Podnieśmy oczy znad komórek, znad komputera. Niech nas nie oślepiają Obyśmy nigdy nie stracili z oczu Pana Boga. Bo tylko Bogiem jesteśmy silni. 
Modlili się za Dzieło Integracji, za Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych, za absolwentów Szkoły Branżowej, za Rodziny i Przyjaciół dzieci, młodzieży i nauczycieli. 
Na koniec wszyscy wszystkim podziękowali za wszystko. W radości spotkania z Matką i Królową busy odwiozły dzieci do domu. Zobaczymy się znów za rok. 

Aktualności
Zapraszamy na wystawę LUDŹMIERSKIE SACRALIA
Wystawa czynna 18 sierpień - 24 wrzesień.
Wynagradzamy Niepokalanemu Sercu NMP w październiku 2023
Modlitwą otaczamy naszą Ojczyznę i zbliżające się wybory
Patron Szkoły w roku 2023
W szkole mamy się uczyć jak być człowiekiem Dobrym i uczciwym
^